Výsledky

Arbo - Traktor sprint Nekvasovy 2008
14. června 2008
VIII. ročník

Výsledky v jednotlivých kategoriích:

Frézy:

1. místo Rudolf Šašek – Plasy stroj PF62
2. místo Antonín Dvořák – Kamík tříkolka 250
3. místo Jiří Petřík – Týnec vari – Honda

Traktory moto domácí výroba:

1. místo Jan Vokurka – Blatná Jawa 250
2. místo Ondřej Fiala – Netunice Alf 250
3. místo Jiří Vokurka st. – Blatná Jawa 250 - Mates

Domácí výroba motor auto – pevná náprava:

1. místo Jiří Vítek – Blovice Felda 1200
2. místo Václav Winkelhofer – Obora Džíp 4x4
3. místo Tomáš Soukup – Mladotice Sedrolet

Traktor domácí výroby motor auto – odpružená náprava:

1. místo Václav Horejš – Sušice Pape 1600
2. místo Jiří Novotný – Hrušovany Mortadela 1200
3. místo Martin Štrer – Starý Plzenec Ford 1600

Traktor tovární výroby – veterán:

1. místo Anna Vítková – Ždírec Škoda 30
2. místo Jiří Hrachovec – Nekvasovy Hanomag
3. místo Jaroslav švarc – Kejknice Bělorus

 

V lepším případě bude levnější povinné ručení Vaším výsledkem :). Nečekejte už ani minutu a sjednejte si levnější povinné ručení na Vaše Mondeo combi, Focus combi či Opel corsa automat a s jakým autem jste ušetřili vy?

Traktory tovární výroby – novodobé:

1. místo Miloslav Hrubý – Nezvěstice Samojízd
2. místo Vladimír Valdman – Ustaleč Kijoti
3. místo Jan Trhlík – Březí C – 385

Nejstarší stroj: Zdeněk Jakubčík – Škoda populár 1939

Nejzvláštnější stroj: Petr Bláha – Kotouň

Nejkrásnější stroj: Jiří Kupilík – Mrákov Deutz F1 M 414

Nejtechničtější stroj: Jiří Janča – Zdebořice

Nejpomalejší stroj: Jiří Kubát – Mačkov

Nejhezčí závodnice: Anna Vítková – Ždírec

Nejstarší závodník: Jiří Vokurka – Blatná dat. narození 1947

Nejmladší závodník: Pavel Hozman – Domoraz dat. narození 1994

Nejvzdálenější závodník: Jiří Novotný – Hrušovany

KATEGORIE SPRINT:

Pevná náprava: Jiří Vítek – Blovice
Odpružená náprava: Jiří Novotný – Hrušovany
Veterán: Ladislav Brejcha – Nekvasovy
Moto: Jiří Vokurka – Blatná

Počet startujících: 56

Počet platících dospělých diváků: 810 (děti do 15 let zdama)

Počet neplatících diváků: cca 100

Do cíle nedojeli 4 závodníci
– ulomená náprava
– ulomený volant
– ucpaný přívod paliva
– totální selhání stroje

Celý den výborně komentoval: Jan Dvořák – komentátor Českého rozhlasu Plzeň

Novinka na trati „Smrdutý močál“: každý ze závodníků si mohl před startem vybrat suchou variantu – delší a přes meze. Nebo kratší ale přes uměle vytvořený močál v tomto případě mu byly smazány 10 sekund z času.

 

Arbo - Traktor sprint Nekvasovy 2007
9. června 2007
VII. ročník

Výsledky v jednotlivých kategoriích:

Traktor jednoosý (fréza):

1. místo Jiří Petřík Vari Honda GVX 160
2. místo Rudolf Šašek PF 62
3. místo Zdeněk Papeš Mounfield MS 16

Traktor tovární výroby - veterán:

1. místo Anna Vítková Škoda 30
2. místo Jaroslav Švarc Bělorus
3. místo Ladislav Brejcha Anton Schüter

Traktor tovární výroby - novodobý:

1. místo Jan Trhlík Zetor 8401
2. místo Petr Lašťovka Zetor 7712
3. místo Václav Panuška Ferguson

Traktor domácí výroby – motor motocykl:

1. místo Jiří Vokurka MT-14K-DV
2. místo Jan Vokurka MT-14K-DV
3. místo Jaroslav Šlesingr Granada / Jawa 350

Traktor domácí výroby – motor automobil – pevné nápravy:

1. místo Jiří Apolín Blesk / Škoda 1203
2. místo Milan Palacký Ferat / Škoda 1203
3. místo Václav Winkelhofer Džíp Cabrio / Škoda 136

Traktor domácí výroby – motor automobil – odpružené nápravy:

1. místo Jiří Slach Žába / Škoda 136 (nejrychlejší čas dne)
2. místo Radek Černý Škoda / Škoda Octavia
3. místo Jiří Vítek Felda / Škoda Felicia

Sprint na 50m (vítězové dle kategorií):

Motor moto: Jiří Teska Nordac / Jawa 350
Motor auto – odpružená: Jiří Novotný Mortadela / Škoda Octavia
Motor auto – pevná: Václav Winkelhofer Džíp Cabrio / Škoda 136

Hlavní cena pro závodníky prémii 10.000 Kč

na nákup komponentů na stavbu nového traktoru získali Jaroslav Bílý / Luboš Lohr z Drahkova na stroji Bugina / Škoda 135.

Dále byly vyhlášeny speciální NEJ kategorie:

Největší šnek Pavel Tykvart Zetor 25A
Nekrásnější stroj Zdeněk Štěpán Bejk / Škoda
Nejtechničtější stroj Jiří Janča Tahač / Fiat
Nejstarší stroj Miloslav Šulc Svoboda (r.v. 1942)
Nejstarší závodník Jiří Vokurka (60 let) MT-14K-DV
Nejkrásnější traktoristka Anna Vítková Škoda 30
Nejvzdálenější účastník Jiří Novotný Hrušovany okr. Litoměřice

 

Arbo - Traktor sprint Nekvasovy
24. června 2006

VI. ročník

Výsledky v jednotlivých kategoriích:

Traktor jednoosý (fréza):

1. místo Jaroslav Švarc PF 62

Traktor tovární výroby - veterán:

1. místo Ladislav Brejcha Anton Schüter
2. místo Pavel Strnad Zetor 25
3. místo Martin Štrér Zetor 25 A

Traktor tovární výroby - novodobý:

1. místo František Šmolík Zetor 5211
2. místo Jiří Hrachovec Hanomag
3. místo Petra Kotěšovcová Zetor 6711 (nejrychlejší žena, o pouhé 2 sekundu pomalejší)

Traktor domácí výroby – motor motocykl:

1. místo Milan Janoch Tříkolka / ČZ 150
2. místo Jiří Teska Nordac / Jawa 350
3. místo Jaroslav Šlesingr Granada / Jawa 350

Traktor domácí výroby – motor automobil – pevné nápravy:

1. místo Václav Winkelhofer Džíp Cabrio / Škoda 1200
2. místo Jiří Apolín Blesk / Škoda 1203
3. místo Jan Pančík Piškot / Peugeot

Traktor domácí výroby – motor automobil – odpružené nápravy:

1. místo Radek Černý Škoda / Škoda Octavia
2. místo Radek Michálek Škoda 1203
3. místo Pavel Schejbal Bugina / Fiat

Speciály (mimo soutěž)

1. místo Radek Prevužňák Bugatka / Škoda (nejrychlejší čas dne)

Dále byly vyhlášeny speciální NEJ kategorie:

Největší šnek Ondřej Weis Jawa / Jawa 250
Nekrásnější stroj Jan Pančík Piškot / Peugeot
Nejtechničtější stroj Radek Kočí Bugi / Škoda 1202
Nejstarší stroj Miroslav Brejcha Zetor 25 r.v.1952
Nejstarší závodník Jan Sladký (65 let) Děmpr / Škoda 100
Nejkrásnější traktoristka Anna Vítková Zetor
Nejvzdálenější účastník Jiří Plemeník (Tábor) Hatz / Blafan

 

Traktor sprint Nekvasovy
25. června 2005

V. ročník

Výsledky v jednotlivých kategoriích:

Traktor tovární výroby:

1. místo - Václav Mašát - Zetor 11441
2. místo - Pavel Šroub - Hanomag
3. místo - František Šmolík - Zetor 4611

Traktor domácí výroby – motor motocykl:

1. místo - Pavel Kubaň - Pakumi / Jawa 350
2. místo - Jiří Vokurka - MT-14K-DW / Jawa 250
3. místo - Jaroslav Tomka - Fakýr / ČZ 175 (o pouhou 1 sekundu pomalejší)

Traktor domácí výroby – motor automobil:

1. místo - Radek Černý - Škoda / Škoda Octavia
2. místo - Jiří Apolín - Škoda 1203
3. místo - Milan Palacký - Ferat / Škoda 1202

Dále byly vyhlášeny speciální NEJ kategorie:

Největší šnek: Ladislav Brejcha - Zetor 25
Nekrásnější stroj: Václav Drozda - Eicher
Nejtechničtější stroj: Radek Kočí - Bugi / Škoda 1202
Nejstarší stroj: Miroslav Šulc - Svoboda r.v.1942
Nejstarší závodník: Jan Sladký (64 let) - Uni. Multicar / Škoda 100
Nejmladší závodník: Jan Hubač (10 let) - Škoda / Škoda 1203
Nejkrásnější traktoristka: Petra Kotěšovcová - Zetor 6711 cabrio
Nejvzdálenější účastník: Michal Krutiš (Malešovice u Brna) - Kobra 11 / ČZ 175

Traktor sprint Nekvasovy 2004

IV. ročník

Domaci-auto.pdf
Domaci-moto.pdf
Tovarni.pdf
TSprint04-vysledky.doc

Traktor sprint Nekvasovy 2003

III. ročník

raktor sprint 2003 Nekvasovy.doc

Traktor sprint Nekvasovy 2002

II. ročník

sprint2002nekvasovy.doc

Traktor sprint Nekvasovy 2001

I. ročník

tsprint2001nekvasovy.doc

-

 

 
©